Портрет Львів


   Головна
   Про нас
   Контакти   Галерея живопису
   Жанри
   Художники
   Пленери та симпозіуми
   Фото
   Відео   Творчі виставки
   Статті та відгуки
   Фото
   Відео   Співпраця
   Послуги
   Як замовити картину
   Доставка та оплата

Рибченко Олеся

Рибченко Олеся

Рибченко Олеся

Рибченко Олеся – народилась в 1982 у с. Сеньківка Бориспільського району Київської області.
1999-2004 - навчання в Академії муніципального управління, спеціальність «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології».
2007-2010 - навчання в приватних художніх студіях Трубнікова, Твердого, Шаповаленка, Попінової.
2012 по т.ч. - навчання в НАОМА, факультет образотворчого мистецтва, викладачі Баринова-Кулєба, Брахнов, Виродова-Готьє.
З 2013 року член Національної спілки художників України.
Живе і працює в Києві

"Дощові хризантеми"
полотно, олія, 2016
80х70 см.

"У обійсті Ціко"
полотно, олія, 2016
70х80 см.

"Соняхи"
полотно, олія, 2016
80х70 см.

"В Славську"
полотно, олія, 2016
80х70 см.


"Мжичка"
полотно, олія, 2016
70х100 см.

"Гора Тростян"
полотно, олія, 2016
80х70 см.

"Копички і гуси"
полотно, олія, 2016
40х50 см.
Персональна виставка Олесі Рибченко "Дівчата і квіти" у Національній опереті України


Із Оперети - з любов"ю! У День Святого Валентина у Національній опереті України (щира подяка Вам за це, пане Богдане Струтинський!) - подвійна радість : чудовий концерт "Музика сердець" до дня закоханих і ( як бонус до нього) прекрасно організована персональна виставка молодої талановитої київської художниці Олесі Рибченко "Дівчата і квіти". Тобто, маємо несподіваний сюрприз : два у одному! Як доповнення одного виду мистецтва до іншого! І все - на високій творчій ноті. Саме так, як того вимагає справжнє Мистецтво.

У антракті між першою і другою частиною концерту "Музика сердець" ми поспілкувалися із керівником Національної оперети України, народним артистом України Богданом Струтинським. Він не приховує задоволення : у залі - аншлаг, у арт-фойє - ніде яблоку впасти! "Вважаю, так і повинно бути, - переконаний мій співрозмовник.- Адже глядачі приходять до Театру відпочити і серцем, і душею, і очима. І це чудово, коли один вид мистецтва доповнює інший. Ми й надалі будемо запрошувати у арт-фойє Оперети молодих талановитих живописців. Нехай люди, які приходять до нас послухати музику і помилуватися пластикою артистів на сцені під час антракту також насолоджуються високим і прекрасним живописом. Таке поєднання - на користь усім нам!"

Програму "Мистецька хвиля +", яка розповідає про творчість Олесі Рибченко, Ви зможете подивитися на каналі Ukrvideotravel у Yuotube. Переконаний : після її перегляду Ви обов"язково придбаєте білет до головної Оперети країни (хоча це практично неможливо - всі білети на найближчі дні вже продано!) і завітаєте сюди, аби не лише послухати спів атристів і подивитися як вони танцюють, а й насолодитися картинами чарівної Олесі Рибченко. І не забувайте,друзі, підписуватися на наш канал! Адже ми працюємо для вас!
© Copyright 2016, art-karpaty.com Всі права захищені      
Копіювання і використовування матеріалів сайту,      
незаконне розміщення на інших ресурсах без дозволу автора заборонено.