Портрет Львів


   Головна
   Про нас
   Контакти   Галерея живопису
   Жанри
   Художники
   Пленери та симпозіуми
   Фото
   Відео   Творчі виставки
   Статті та відгуки
   Фото
   Відео   Співпраця
   Послуги
   Як замовити картину
   Доставка та оплата

Симпозіум «Славсько - 2016»

З 7 по 18 жовтня у Славську відбувся Перший живописний симпозіум «Славсько-2016».
Осінь славиться своєю капризністю та дощовою погодою, та, не дивлячись на примхливість погоди, у Карпати приїхала група чудових українських художників. Краса, надзвичайна атмосфера, сила та магічність гір просто не можуть залишити байдужими, тому Славсько – це чудове місце не тільки для відпочинку та реабілітації, але й для творчості та роботи вітчизняних митців.

Отож, цьогоріч на першому симпозіумі у Карпатах зібралися художники із різних куточків України, зокрема, кияни Володимир Вештак, Ірина Вештак-Остроменська, Олександр Храпачов, Тетяна Красна, Ганна Примакова, Віталій Призант, Вячеслав Снісаренко, Анастасія Ержиковська-Снісаренко, Олеся Рибченко, львів’янин Орест Манюк, Богдан Кузів з Івано-Франківська, Тетяна Коваленко із славнозвісного Дніпра, Яросла Ціко - Славсько.

В програмі симпозіуму на митців чекали екскурсії до найвіддаленіших куточків Карпатських гір, подорожі та мандри околицями Славська, а також звітна виставка.

Незважаючи на мінливу погоду осені, художники з ентузіазмом працювати над своїми картинами, наповнюючись силою та духом Карпатських гір. Особливо запам’ятався симпозіум тим митцям, які вперше були в Славську. Гори підкуповують своєю красою, особливо, коли ти тільки починаєш свою мандрівку таємничими карпатськими стежками.

На завершення 18 жовтня відбулася звітна виставка робіт учасників живописного симпозіуму «Сила Карпат». Зі словами захоплення та радості виступила куратор проекту Наталія Сухоліт. Вітальне слово мав голова Славської селищної ради Ігор Ферин, який наголосив на тому, що організований симпозіум має стати доброю традицією для Славська. Також побажали митцям натхнення та внутрішнього сонця член ГО «Сила Карпат» Тетяна Ціко та голова ГО «Сила Карпат» Світлана Ферин, які також нагородили митців подяками.

Слід зазначити, що 12 листопада в Києві відбудеться друга звітна виставка симпозіуму. Захід відбудеться у столичній галереї «Майстерня» за адресою вул. Січових Стрільців, 1-5, ЦБХ, 2-й поверх. На завершення хочеться висловити велику подяку організаторам заходу Ярославу та Тетяні Ціко та побажати їм запалу та успіху у всіх починаннях.

Ірина Ферин.
«Бойківська думка», листопад 2016 року


Карпатська краса на полотні

Карпати надихають і взимку

© Copyright 2016, art-karpaty.com Всі права захищені      
Копіювання і використовування матеріалів сайту,      
незаконне розміщення на інших ресурсах без дозволу автора заборонено.